LEMAR Logo
liczba odwiedzin: 252756
   
strona główna » Papy asfaltowe zgrzewalne modyfikowane SBS » LEMBIT SUPER P-PYE200 S50 SBS
LEMBIT SUPER P-PYE200 S50 SBS

LEMBIT SUPER
P-PYE200 S50 SBS

Papa asfaltowa zgrzewalna modyfikowana SBS podkładowa na włókninie poliestrowej


ZASTOSOWANIE:

wg. PN-EN 13969:2006 Typ A, wyrób do izolacji przeciwwilgociowej.
Papa przeznaczona jest do stosowania na lub pod podłogami lub płytami posadowionymi na gruncie lub w ścianach w celu zabezpieczenia przed wodą, niewywierającą ciśnienia hydrostatycznego, przechodzącą z gruntu do środowiska wewnętrznego.
Zalecana do izolacji ław fundamentowych, posadzki oraz ochrony pomieszczeń mokrych: pralni, łazienki.
 
wg. PN-EN 13969:2006 Typ T, wyrób do izolacji przeciwwodnej.
Elastyczny wyrób produkowany fabrycznie z asfaltu lub jego kompozycji przeznaczony do stosowania w konstrukcjach ścian na lub pod podłogami lub płytami stykającymi się z gruntem w celu zabezpieczenia przed wodą, wywierającą ciśnienie hydrostatyczne, przechodzącą z gruntu do środowiska wewnętrznego lub z jednej części budowli do innej.
Zalecana do hydroizolacji tarasów, balkonów, przejść podziemnych, płyt dennych oraz wszelkiego rodzaju betonu.
 
wg. PN-EN 13707:2006
Papa przeznaczona jest do wykonywania izolacji wodochronnych jako warstwa podkładowa w wielowarstwowych pokryciach dachowych.
Ze względu na wysoką wytrzymałość oraz wydłużenie zalecane stosowanie na dachy narażone na działanie czynników mechanicznych.
 
Można stosować na wszelkiego rodzaju konstrukcjach dachowych!
 
 
Dokument odniesienia: PN-EN13969:2006 /A1:2007 ;
                                     PN-EN13707:2006.
 
MONTAŻ: ZGRZEWANIE, MOCOWANIE MECHANICZNE.
 

GWARANCJA MATERIAŁOWA DO 20 LAT!
 
Klasyfikacja statystyczna wyroby budowlanego : 
PKWiU 26.82.12-53.19
 
Indeks katalogowy:   WGO0343

 
DOKUMENTY DO POBRANIA


Karta Techniczna Produktu:

Charakterystyka Pap Zgrzewalnych Modyfikowanych SBS typu LEMBIT

Zalety LEMBIT SUPER:

Deklaracja zgodności nr 0012 LEMBIT SUPER P-PYE200 S40 SBS